قوانین و مقررات

آخرین به‌روزرسانی این سند، در اردیبهشت ماه سال نود و شش است و این شرایط و ضوابط برای تمامی کسانی که حساب کاربری خود را ایجاد و یا در وب سایت و یا اپلیکیشن عصر پردیس به عنوان کاربر فعالیت می‌نمایند، لازم الاجرا است. کاربران موافقت خود را با این شرایط و قوانین، به وسیله انتخاب آن در هنگام ثبت نام و مطالعه آن در وب سایت یا اپلیکیشن عصر پردیس، اعلام می‌نمایند. همچنین بنابراین قوانین، وظایف و مسئولیت‌های عصر پردیس در قبال کاربران و اطلاعات نمایش داده شده در وب سایت و یا اپلیکیشن عصر پردیس مشخص می‌گردد.

تعاریف

– کاربر

هر مراجعه کننده به وب سایت و یا اپلیکیشن عصر پردیس، به عنوان یک کاربر محسوب شده و بنابراینکه ثبت نام نموده و وارد حساب کاربری خود شده باشد یا خیر، دسترسی‌های گوناگونی نظیر جستجو در کسب و کارها (کارت ویزیت های مجازی) و آگهی های تبلیغاتی و اخبار استخدامی، ارائه محتوا نظیر ثبت امتیاز، نظر و یا عکس برای مکان مورد نظر خود، امکان ثبت مکان جدید، درخواست مدیریت کسب و کار و مشاهده جزئیات بازدید صفحه کسب و کار خود، خواهد داشت.

– محتوا

“محتوا” به معنای متن، تصاویر و عکس‌ها، فایل‌های صوتی و تصویری، داده‌های موقعیت مکانی و همه اشکال دیگر داده‌ها یا ارتباطات درونی وب سایت یا اپلیکیشن عصر پردیس است. “محتوای عمومی کاربر” به معنی محتوای ارسالی و یا دریافتی، از طریق ارتباط با سایت یا اپلیکیشن عصرپردیس، مانند امتیازدهی، نظردهی، ثبت تصاویر، بررسی و گزارش خطا، ثبت موقعیت مکانی، … پیام‌ها و اطلاعاتی است که از کاربر ممکن است به صورت عمومی نمایش داده شود. “محتوای شخصی کاربر” به معنی محتوای ارسالی و یا دریافتی، از طریق ارتباط با سایت یا اپلیکیشن عصر پردیس، مانند موقعیت مکانی کاربر، مشخصات کاربری نظیر پست الکترونیکی، شماره تماس و رمز ورود، جستجوهای کاربر و علایق وی، به همراه تمامی اطلاعاتی از کاربر است که و به صورت عمومی نمایش داده نشده و تنها خود کاربر به آنها دسترسی دارد و عصر پردیس از آنها تنها به منظور برقراری ارتباط و یا ارائه پیشنهادات ویژه و نتایج جستجوی دقیق تر به کاربر، استفاده می‌نماید.

– عصر پردیس

عصر پردیس بانک اطلاعات موقعیت مکانی، شماره تماس، تصاویر، نظرها، امتیازات، رویدادها، محصولات و توضیحات دیگری مربوط به کسب و کارها و تمامی اماکن عمومی یا خصوصی در شرق استان تهران است که به وسیله ارتباط کاربران با آن از طریق بستر وب سایت و یا اپلیکیشن‌های تلفن همراه، این اطلاعات ارائه شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین عصر پردیس را می‌توان یک شبکه اجتماعی مبتنی بر موقعیت مکانی کاربران آن دانست که کاربران می‌توانند با تجربیات روزمره شهری خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

عصر پردیس شامل وب سایت به نشانی asrepardis.ir و در شبکه های اجتماعی به آیدی asrepardis و همچنین اپلیکیشن اندروید و آی.او.اس با نام عصر پردیس است که در تمامی مارکت‌های اپلیکیشن‌های تلفن همراه، قابل دریافت و استفاده است.

قوانین و مقررات محتوا

هرگونه استفاده از محتوا تنها با اجازه عصر پردیس امکان پذیر است و در صورت اجازه ارائه محتوا در قالب‌های گوناگون و یا به صورت نقل قول، ذکر منبع الزامی است. عصر پردیس در رابطه با صحت و موضوع هرگونه محتوایی که کاربران ایجاد کرده و به اشتراک میگذارند، هیچگونه مسئولیتی ندارد. عصر پردیس از تمامی محتواهایی که از کاربر دریافت نموده و در اختیار دارد، تنها در راستای ارائه پیشنهادها و خدمات بهتر به کاربر، استفاده می نماید. کشف، پیاده‌سازی، مهندسی معکوس و یا هر اقدام دیگری برای استخراج هر نوع کد، ایده و یا الگوریتم از هر بخشی از عصر پردیس ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. مسئولیت نحوه دسترسی و استفاده از محتوای عصر پردیس با کاربر است.

قوانین و مقررات ثبت کارت ویزیت مجازی

کارت ویزیت مجازی سندی است دیجیتال، آنلاین و قابل دسترس در فضای مجازی که بدون محدودیت به مخاطبان خود اطلاع رسانی میکند.

برخی از مزایای کارت ویزیت مجازی :
بازدیدکنندگان صفحه مجازی شما قادرند با لمس گزینه “تماس” و بدون شماره گیری با شما ارتباط برقرار کنند. سهولت تماس یکی از روشهای افزایش مشتریست.
قابلیت منحصربفرد نمایش گالری تصاویر و کاتالوگ موجب می‌شود تا بازدید کنندگان شما با مشاهده تصاویر محصول، محل کار شما و… حس اطمینان و اعتماد بیشتری پیدا کنند.
صفحات مجازی ساخته شده امکان اشتراک گذاری صفحه شما را در شبکه های اجتماعی فراهم نموده‌اند که این امر باعث گسترش و نشر خدمات شما در فضای مجازی می‌گردد.
سرعت لود اقلب سایت‌ها بسیار کند است و بازدیدکنندگان معمولا قبل از لود کامل سایت از آن خارج می‌شوند. پس لود سریع سهم بسزایی در جلوگیری از ریزش مخاطبان دارد.
یکی از معایب کارت های ویزیت و کاتالوگ های فیزیکی امکان مفقود شدن و همچنین پاره‌گی و از بین رفتن آنهاست، عدم وجود این معایب موجب ماندگاری دائمی عصر پردیس میگردد.
درصورت تغییر تلفن، آدرس، ایمیل پس از چاپ کارت ویزیت یا کاتالوگ خود، با آن‌ها چه میکنید؟ ویرایش آنلاین امکان منحصر بفرد و نقطه تمایز کارت‌های ویزیت مجازی است.
صفحه اینترنتی شما از ساختار منعطفی برخوردار است که این قابلیت موجب نمایش صحیح و بهبود یافته صفحه مجازی شما در تمامی دستگاه‌ها نظیر کامپیوتر، موبایل و تبلت می‌گردد.
شما می‌توانید برای اطلاع رسانی بهتر خدمات و محصولات و افزایش آگاهی مخاطبان خود که شرط اصلی رسیدن به موفقیت است، اقدام به ارائه فایل‌های صوتی و تصویری مرتبط نمایید.
در کارت‌های ویزیت و کاتالوگ‌های فیزیکی بدلیل محدودیت‌های ذاتی امکان اطلاع رسانی کامل و جامعی وجود ندارد. از اینرو شما با توزیع لینک کوتاه و یا بارکد اختصاصی خود می‌توانید این نقص را برطرف کنید.
بازدیدکنندگان قادرند مشخصات صفحه شما را در ایمیل خود ذخیره و یا آن را به دوستانشان معرفی نمایند. بهترین روش تبلیغ استفاده از اعتماد مشتریان سابق است.
اینستاگرام در حال حاظر برترین و پرطرفدارترین رسانه اشتراک تصاویر است که بسیاری از افراد و شرکت ها از آن بهره میبرند. در عصر پردیس این امکان برای شما فراهم شده که در زمان ثبت کارت ویزیت مجازی و درج آی دی اینستاگرام خود، تمامی پست های اینستاگرام را در کارت ویزیت مجازی خود به نمایش بگذارید. فراموش نکنید که پیج اینستاگرام شما باید بصورت عمومی باشد.

راهکاری برای مانـدن و بهتر دیـده شدن:
امروزه مشتریان بالقوه بطور معمول اقدام به کسب اطلاعات از محصول، خدمات و… و مقایسه آنها از طریق اینترنت و شبکه‌های اجتماعی می‌نمایند.

پیشنهاد می‌کنیم برای جلب اعتماد بازدیدکنندگان خود و افزایش حس اعتماد در آنها از ابزارهای اطلاع رسانی همچون گالری تصاویر، فایل های صوتی و تصویری برای معرفی خود، محصولات و یا خدماتتان استفاده کنید. می‌توانید این موارد را حتی با گوشی همراه خود تهیه نمایید. سخت نگیرید!

کارت ویزیت مجازی و الکترونیکی عصر پردیس این نیاز را شناسایی و با قراردادن مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر بفرد در کنار یکدیگر توانسته پل تاثیرگذاری در ارتباط دو سویه شما و مخاطبانتان ایجاد نماید.

پس از ساخت صفحه، یک لینک و بارکد اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد. با نشر لینک در صفحات مجازی و یا ارسال به مشتریان سابق و دوستان می‌توانید قدم نخست را در ورود به دنیای دیجیتالی خود بردارید. ضمنا نقش QR بارکد را دست کم نگیرید و آن را بر روی کارت ویزیت، کاتالوگ و اقلام تبلیغاتی خود چاپ نمایید.

قوانین و مقررات مالکیت کسب و کار

کاربری که پیش از دیگران تقاضای مالکیت آگهی یک کسب و کار را نموده باشد و صحت اطلاعات وی مورد تایید قرار گرفته باشد، مالک کسب و کار بوده و مسئولیت تمامی محتوای مربوط به کسب و کار با وی است و عصر پردیس هیچگونه مسئولیتی در قبال درستی و یا نادرستی اطلاعات ثبت شده ندارد. در صورتی که فردی ادعای مالکیت کسب و کاری را دارد که پیش از این کاربر دیگری مالکیت آن را بر عهده گرفته است و کارت ویزیت مجازی (کسب و کار) دارای تیک آبی می باشد، تنها می تواند گزارش خطا نماید تا بررسی های لازم در جهت تصحیح مالکیت کسب و کار و کارت ویزیت مجازی صورت گیرد. عصر پردیس مختار است که در صورت عدم رعایت قوانین، صحت محتوا و هرگونه شکایت قانونی از صفحه کسب و کار، آن صفحه را حذف یا اصلاح نماید.

قوانین و مقررات تبلیغات

یک آگهی تبلیغاتی ۳۰ روزه را مهمان عصر پردیس باشید. عصر پردیس این امکان را به تمامی کاربران خود می دهد که بتوانند یک آگهی رایگان در بخش تبلیغات ثبت نمایند. همچنین اگر قصد تبلیغات موثر در سطح منطقه را دارید، عصر پردیس پلن های ویژه ای را برای شما در نظر گرفته است.

عصر پردیس بستر تبلیغات و معرفی کسب وکارهای گوناگون را به مخاطبان هدف، فراهم کرده است که این خدمات را به کسب وکارها به دو صورت ارائه می‌نماید. چنانچه کاربر از قبل کارت ویزیت مجازی کسب و کار خود را در عصر پردیس ثبت کرده باشد، با ارسال آگهی تبلیغاتی نیز تبلیغات ارسال شده در دسته تبلیغات در صفحه کارت ویزیت مجازی کسب و کار خود نیز ثبت خواهد شد، که این عمل کمک به بالا بردن بازدهی تبلیغات و کسب و کار شما خواهد کرد. با اینحال شما همچنان می توانید بدون ثبت کردن کارت ویزیت مجازی کسب و کارتان نیز اقدام به ثبت آگهی تبلیغاتی بنمایید.

– قوانین ثبت نظر در عصر پردیس

عصر پردیس تمامی نظرات کاربران برای کارت ویزیت های مجازی را حتی در صورتی که نظر ثبت شده نسبت به کسب و کار مورد نظر انتقادی و منفی باشد، تایید خواهد کرد و تمامی مسئولیت‌های قانونی نظر ثبت شده با کاربر ثبت کننده نظر است.

عصر پردیس در صورتی که نظر ثبت شده حاوی عبارات، کلمات، عناوین و لقب‌های اهانت آمیز باشد یا به فردی حقیقی یا حقوقی تهمت بزند، نظر ثبت شده را حذف خواهد کرد.

– قوانین و مقررات مسدود شدن حساب کاربری

کاربران وب سایت و اپلیکیشن عصر پردیس در صورت ارسال هرگونه نظر و عکس تکراری یا غیر قابل تایید، به صورت متوالی با تعداد زیاد، ثبت کسب و کار نادرست و غیر قابل تایید به دفعات زیاد و برعهده گرفتن مدیریت صفحه کسب وکارها در چند مورد به صورت نادرست از طرف سیستم شناسایی شده و حساب کاربری آنها به صورت خودکار مسدود خواهد شد. کاربرانی که برای بار نخست اقدام به ورود اطلاعات به صورت نادرست و غیر قابل تاییدکرده‌اند به مدت ۷ روز و برای بار دوم ۱ ماه و در بار سوم به مدت ۶ ماه مشمول مسدود شدن حساب کاربری از طرف عصر پردیس خواهند شد.